Polityka jakości

Lingua Pro Tłumaczenia to wyjątkowe miejsce pasjonatów języków obcych. Misją naszego biura tłumaczeń jest świadczenie usług tłumaczeniowych na jak najwyższym poziomie. Tworzymy naszym klientom warunki do dogodnej wspołpracy w przyjaznej atmosferze pełnej życzliwości i wsparcia w zakresie pomocy tłumacznienia dokumetów potrzebnych w życiu prywantym jak i zawodowym.  

 

Biuro Tłumaczeń Lingua Pro tworzy zaangażowana kadra pracowników, która działa w oparciu o wewnętrzne zasady biura, która funkcjonuje zgodnie z przepisami prawa. Tłumaczenia realizowane są przez kompetentnych i wykształconych tłumaczy i Readaktów. Ich praca podlega okresowej ocenie, aby utrzymać wymagany poziom i jakość tłumaczenia.

 

Cały proces tłumaczenia rozpoczyna się od przesłania do nas tłumaczenia przez Formularz na naszej stronie internetowej. Następnie tłummaczenie trafia do naszego Head of translations, Tłumacza, Readaktora, a następnie znowu trafia do Państwa. 

 

Nieustannie doskonalimy jakość swojej pracy, biorąc udział w szkoleniach wewnętrznych. Priorytetem dla naszego biura jest Klient, dlatego spełniamy jego oczekiwania oraz dbamy o zadowolenie i rozwój umiejętności językowych w procesie nauczania.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]